אתרי מידע באינטרנט

בעולם האינטרנט הנושא הכי ברור לכולם הוא שמידע זה כוח, אפילו כפל כפליים בעבור מנועי החיפוש אשר מידע אמיתי ואיכותי נחשב הרבה יותר ממידע משוכפל, דבר זה רלוונטי עבור אתרים ובעלי אתרים אשר רוצים ליצור לעצמם ולשווק את האתר שלהם כאתר מידע, אתר שיכלול בתוכו אלפי פיסות מידע אודות נושאים שונים ומשונים, אנו יכולים לתת לכם מספר טיפים אשר ישמרו על האתר מידע האינפורמטיבי שלכם כאתר שכולם ירצו לקרוא מהמידע שנמצא בו. בניית אתרים מתחלקת לכמה נושאים מבחינה מהותית בבניית סוגי אתרים, אתרי תדמית שנועדו לשווק את העסק ולהוות את הפנים של העסק מבחינה שיווקית על מנת לקדם מכירות, אתרי מסחר שנועדו לא רק להיות האתר תדמית אלא ליצר מכירות באופן פעיל – אתר זה נחשב ליותר גדול מאשר תדמיתי כמובן. אתרי חברה וקהילה שתפקידם הוא לתת במה לגולשים באינטרנט ובאתר בפרט, יכולים להיכנס לפורומים ולבלוגים וליצור מידע בעצמם, כאשר השורה התחתונה הוא לקשר בין הגולשים הלוו וליצור רשת חברתית.

הסוג שאנו נדון בוא הוא אתרי מידע שתפקידם הוא לאגור ולהכיל מידע רב כגון בלוגים, מאמרים, פורומים קהילתיים, סוד הדבר בבניית אתרים שמסוג זה הוא לשמור על פשטות וסדר. ככל שיש יותר מידע האתר עלול להיראות כגון בלל של מילים ונושאים , ואנו לא נוכל למצוא את עצמנו כגולשים באתר הזה. לכן אחד הטיפים החשובים בבניית אתרים ואתרי מידע שכאלה הוא לתת דגש על נושא הסדר, לא לתת ולהראות מאמרים באופן מיידי אלא להראות את הנושאים והכותרות שלהם בתוספת תקציר אשר יכלול 2-3 משפטים קצרים אודות אותו מאמר. לא תמיד הכותרת מסגירה את המשמעות של האתר, אך מספר משפטים יתנו מושג.

אתרים עם ריבוי מילים ומידע מילולי עלולים להיתפס כאתרים משעממים, לכן הטיפ שלנו הוא ליצור דפים מעניינים בתוספת תמונות ופלאשים אשר באופן יוצא דופן יהיו יותר גדולים מהמקובל ויותר מושכים מהמקובל את העין, גם התמונות צריכות וחייבות להיות רלוונטיות למאמרים ולנושאים המוצגים באתר. על התמונות להתחלף בהתאמה מול חלופת המאמר עצמו. והמאמר יהיו קשור מבחינה לוגית לתמונות.

טיפים נוספים ניתנים ללקוחות שלנו אשר רוצים לבנות אתר אינטרנט כאתר מידע ואנו נשמח לתת שרותי ייעוץ ומידע עבור העסק שלך והאתר המיועד שלך. ישנן עוד אלפי טיפים ושיפורים אשר ניתן לבצע על אתרי מידע וככלל על אתרים באינטרנט. יש לזכור כי אתרי מידע בבניית אתרים בשלב הקריטי הוא האפיון המקדים אשר נעשה לפני חתימת החוזה שכן כל מה שחשוב באתרי מידע מהזווית של בניית אתרים הוא התכנון הנכון והמבנה ההיררכי הנכון.