בניית אתר מקצועית

לאור העובדה שבשנים האחרונות ישנן מערכות ניהול תוכל ומערכות ניהול אתרי תוכן, קצת מטשטש הגבול הדק בין המושג בניית אתרים בחינם ובניית אתרים מקצועית. ואכן יש הבדל ניכר בין 2 סוגי בניית אתרים אלו, אנו לא אומרים כי האחד טוב מהשני אלא יש להבין כי לכל סוג עלינו להתאים את הצרכים העסקיים שלנו לסוג בניית אתרים הרצויה. אנו כבר רשמנו לא מעט אודות בניית אתרים בחינם ובקצרה נוכל לתמצת כי בניית אתרים מסוג זה היא למעשה קבלת מערכת לניהול תוכן אשר מורכבת ממספר מודולים, מה המשמעות ? המשמעות היא שאנו כבעלי עסק צריכים למצוא את הזמן ולעדכן את האתר בעצמנו, שכן חברת בניית האתרים לא תעשה את זה במקומנו. חיסרון נוסף הוא שהמערכות הללו בדרך כלל מאוד גדולות ולא גמישות, כי לכל שינוי תכנותי אנו נשלם סכום כספי ניכר, בשונה מבניית אתרים מקצועית שהיא לרוב על בסיס התאמה אישית.

אז מה אנו מקבלים בדרך כלל מבניית אתרים מקצועית? כיצד זה יותר טוב או פחות טוב משאר הסוגים? אנו נתמצת את הסוגיה הזו באופן הכי פשוט.

בניית אתרים מקצועית היא בניית אתרים אשר מההתחלה (דהיינו אפיון אתר אשר נעשה במיוחד בשביל הלקוח עד לסיום הפרויקט) אנו כחברת בניית אתרים בונים ומעצבים בהתאמה מלאה מול הלקוח, שכן הגמישות התכנותית והעיצובים שואפים ל 100%. אין לרוב הגבלה כלל וכלל על כך. עדיין גם במערכות אלו אשר מפותחות בהתאמה אישית לעסק, הן בדרך כלל מנוהלות על ידי הלקוח, אך השוני הוא שהניהול העיצובי נעשה על ידי חברת בניית אתרים ולרוב לא נותנים אפשרות לעצב מחדש את האתר ולנבל את העיצוב מחדש למקרה והלקוח בטעות יעשה שינויים שהוא לא התכוון לכך. כלומר שלד האתר מותאם באופן אישי ומקצועי.

בניית אתרים מקצועית מתחילה מחדש כל פעם שנפתח פרויקט חדש עבור לקוח, היתרון הגדול מאוד הוא שכל פעם שנפתח פרויקט חדש, מערכות הניהול והטכנולוגיה משתפרים ומשתכללים, ולכן באופן אוטומטי, גם מערכת הניהול והאתר מקבלים שדרוג וקפיצת מדרגה עצומה, בזמן שבבניית אתרים בחינם השינוי הטכנולוגי לעולם לא ישתנה לפי סקר עולמי אנו מצאנו כי רוב מערכות הניהול הציבוריות הללו משתנות בכ5 אחוזים מהבסיס המקורי בכל שנה ושנה.

ולסיכום, יש לקחת בחשבון את 2 הסוגים הללו ולהתאים את הצרכים שלנו למערכת הרצויה, ולשכלל בהתאם לרמת התקציב ולא לפרוץ אותה כמובן. אם אתם לא יודעים כיצד לבחור וזקוקים לייעוץ אנו נשמח לתת לכם ייעוץ בבחירת סוג בניית אתר. חברת סייטנט קיימת בשוק בניית אתרים יותר מעשור אנו בנינו אתרים לחברות עסקיות פרטיות ולמגזר הציבורי ולמשרדי ממשלה. נשמח לעבוד אתכם בתחום בניית אתרים.