בניית אתר עם תוכן איכותי

אופטימיזציה של אתרים בבניית אתר למנועי חיפוש שונים כגון גוגל יגרום להעלאת מספר הגולשים באתר של העסק שלך, סביר להניח מן הסתם, כל מי שקורא את המאמר לא נמצא בהלם ואפילו ידע זאת לפני כן, אך האמת מסתתרת מאחורי עובדה מאוד פשוטה וקלה, שהיא תוכן ייחודי ואמיתי לאתר.

על מנת ליצור אתר עם תוכן אמיתי יש לרשום תוכן אמיתי אשר ישמש את הגולשים לקריאה והבנה, זאת הסיבה האמיתית למעשה שאנו רוצים ליצור אתר, זאת הסיבה האמיתי שמנועי חיפוש מחפשים אתרים בעלי תוכן אמיתי שמופעל על ידי מנהלי עסק שיש להם אינטרס להכניס תוכן אמיתי. בתום בניית אתר אינטרנט לעסק שלך יש שלד של אתר הדומה לשלד של בניין, נבנו רק היסודות שלו, על מנת ליצור אתר אמיתי וחם על מנת שגולשים ירצו להיכנס ולהישאר כמה שיותר, עלינו להכניס תכנים ותכנים אמיתיים.

אז איזה סוגי תכנים קיימים? ישנם מאמרים – נוכל לרשום על העסק שלנו מאמרים אודותינו ואודות העסק, אודות הענף שאנו נמצאים בו. במידה ואנו מוכרים מוצרים במסחר אלקטרוני, נוכל לתת אפשרות למשתמשים לרשום התרשמויות מהמוצרים שנרכשו.

ניתן ליצור מודול וסדרת דפים המסבירה איך לבצע כל מני פעולות, ניתן לפרסם דוחות של החברה עם הסברים תדמיתיים, ויעדים לתקופות הבאות. ניתן ליצור פורום באתר אשר נותן במה להרבה מאוד משתמשים אשר יוכלו לדבר בינם לבין עצמם ובו זמנית משתמשים אחרים יוכלו לקרוא את השיחות הללו. פורומים אלו יוכלו להיווצר כפורום עזרה, מידע או סתם לצורך חברה.

הסוד הוא להשתמש ככל שניתן בתוכן ייחודי אשר נכתב על ידי בעלי העסק המיועדים לעסק.

מנועי חיפוש נתנו דגש בשנים האחרונות על תוכן ייחודי ובמידה מסוימת הם צודקים, המשמעות היא שמנועי חיפוש חושבים בראש ובראשונה על הגולשים אשר תרים ומחפשים אתרים על ידי מילות חיפוש. כמובן שצריך לתת על כך דגש בבניית אתרים, להכניס מודולים מתאימים וכלי אופטימיזציה, אך על מנת ליצור תוכן ייחודי אין צורך להשתמש בכלים מלמד המקלדת והראש היצירתי של בעל העסק.

דרך נוספת להשתמש בתוכן ייחודי בבניית אתר הוא בלוגים, אשר דומים מאוד למאמרים, אך המבנה של בלוג קצת שונה וקצת יותר דינאמי.

לסיכום, בניית אתרים לכשעצמו זה דבר נפלא ויפה לעסק, הבנייה האמיתי מתרחשת על ידינו כבעלי עסק , לא מספיק רק לרשום מספר מילים או מספר מאמרים, אלא נדרש גם לרענן מדי פעם את המידע וזאת בהתאמה מוחלטת למידע האמיתי שמתרחש בעסק שלנו. לחשוב על שקיפות מלאה של העסק את מול האתר של העסק ואנו נעלה על דרך המלך.