בניית אתרים וסיורים וירטואליים

כחלק מבניית אתרים אנחנו משפרים את חווית המשתמש באופן כזה שנוכל להראות איך בית העסק שלנו נראה מבפנים ומבחוץ, כאשר לבית העסק חשוב מאוד להראות איך וכיצד הוא נראה ומעבר לכך , חשוב לו לשים את זה כמדיה חדשנית אשר כולם יוכלו להיכנס לאתר ולצפות, הרבה בתי עסק כגון צימרים ובתי מלון אשר חשוב להם להעביר את האווירה ככל שניתן ללקוח הפוטנציאלי.

אנו בחברת סייטנט בעמ נותנים שרותי סיורים וירטואליים , באופן כזה אשר ניתן לגשת לבית הלקוח ולצלם את העסק על פי דרישות הלקוח. אז מה זה נותן?

רבות נאמר בעבר אודות חווית המשתמש כאשר הלקוחות והגולשים רואים תמונות ומדיה כגון וידיאו מלבד טקסט, הרי טקסט לבד לא יעשו את העבודה, בעתיד הלא רחוק יבנו אתרים בשלושה מימדים ואנו כבר עובדים במרץ על מנת לספק את הטכנולוגיה הזו כאשר הדבר יתממש מבחינת חומרה. אך בינתיים אנו מספקים מדיה בצורות שונות ומגוונות כאשר מלבד תמונות ופלאש כמובן שהדבר הכי יפה ומושך את העין זה אפליקציית הסיורים הוירטואליים.

אפליקציה זו אשר מועברת כמדיה באתרי אינטרנט מגדילה את חווית המשתמש במספר רמות מעל הנורמה הרגילה כדוגמת תמונות ווידיאו. נוכל לצפות בטכנולוגיה זו על בתי העסק ברזולוציות גבוהות מאוד בצורה של 360 מעלות סביב ציר המצלמה. ובכך לתת ולהעביר תחושה כאילו אנחנו באמת שם באמצע.

חווית הסיור היא יכולה להיות ההבדל באתר תדמיתי באם אנו מסוגלים למכור את המוצר או לא, בעתיד נוכל לחוות סיורים וירטואליים בשלושה מימדים. כרגע בהווה אפליקציית הסיורים היא גם אינטראקטיבית במובן שבבניית אתרים אנו יכולים ללחוץ על כפתור קדימה או הצידה והמצלמה תיקח אותנו לשם ותמקם אותנו בנקודה זו וגם בנקודה החדשה אנו נחווה את חוויית 360 מעלות מראה פנוראמי של סיור וירטואלי.

אם ברצונכן לקבל עוד מידע אודות הסיורים הוירטואליים בכל הקשור בבניית אתרים, אנו משח לעזור ולענות לכל שאלה. ניתן לקבל שרות זה בבית התכנה של חברת סייטנט כחלק מבניית אתר תדמיתי. נשמח לעזור לכם בכל שאלה.