בניית אתרים לגני ילדים

הגנים בישראל עוברים בשנים האחרונות שינויים מבחינת הכניסה לעולם האינטרנט והפרסום באינטרנט, זה התחיל בצעד אשר הגנים הפרטיים עשו על מנת לשווק את עצמם ולהסביר במה הם שונים מגנים עירוניים וציבוריים, בניית אתרים לגנים פרטיים תפס תאוצה והתברר כהשקעה חכמה מאוד ויעילה מאוד, הורים לילדים אוהבים שקיפות, דבר אשר מקנא ביטחון רב מאוד על ההורים, מבחינה תדמיתית ברור לכולם כי גן יכול למקסם את החשיפה שלו. רוב הגנים הפרטיים הם קטנים וקשה מאוד להכיר אותם ולראות אותם מבחינה פיזית, וגנים קטנים גם לא מוכרים וקשה לנו כהורים למצוא המלצות , לכן האתר בא לתת מידע מקסימאלי אודות הגן.

מצד שני גם גנים עירוניים נכנסו לעולם האינטרנט אם כי בצורה יותר מצומצמת מאחר ולגנים עירוניים יותר קשה לגייס כספים עבור בניית אתר אינטרנט לגן. עוד תמורה של השנים האחרונות היא התקנת מצלמות מעקב אחרי הילדים והגננות, יש הגורסים כי זה לא דבר חכם מסיבות כאלה ואחרות אשר לא נכנס לכך במאמר זה, אך הרבה מאוד גנים מאפשרים מעקב בעזרת רשת האינטרנט על חדרי הילדים והטיפולים בילדים ותינוקות וההורים יכולים לראות את ילדיהם מהמחשב בצד השני אשר מחובר לאינטרנט, מהבית או מהמשרד.

בניית אתרים לגנים מורכבת מבניית אתר תדמיתי לכל דבר, ודפי מידע אשר מסבירים על הגן. מודול אירועים הוא דבר חכם והכרחי וחכם על מנת שההורים יהיו מודעים לאירועים של הילדים שלהם אשר מתוכננים במסגרת הגן לשנה הקרובה. מודול נוסף וחשוב הוא גלריה, אתר תדמיתי כדוגמת גן זקוק לגלריה על מנת להראות את המתקנים אשר קיימים בגן ולתת להורים להתרשם ממה שהגן יכול להציע.

גן עירוני או גן פרטי הוא מעבר לכל גוף אשר מחבר בין קבוצה של אנשים ויוצרת אתר חברתי לכל דבר אשר מה שמקשר ביניהם זו הדאגה לילדים שלהם במסגרת הגן, אי לכך, יש להתייחס ברוב המקרים לגנים ולאתרי הגנים כאתר חברתי לכל דבר, מה זה אומר? על ההורים להחליט אם להפעיל שרותי חברה ומודולים המתאימים לכך באתר אינטרנט של הגן.

במידה וכן, אנו ממליצים על בניית פורומים לצורך קישור בין ההורים לגננות , בנוסף מודול הודעות בין ההורים והגננות- פרטיות וציבוריות. מודול הודעות פרטניות על פי ההורים של הילדים וכמובן בכיוון הפוך, מההורים לגננות.

חברת סייטנט בעמ בונה אתרים לגני ילדים וצהרונים בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח אנו נשמח לייעץ לכם ולאפיין לכם את האתר הבא של הגן על מנת שנבנה לכם אותו בצורה הכי טובה ומרשימה.