בניית אתרים להזמנת בתי מלון

עם התפתחות השנים בעידן האינטרנט ניתן להזמין מוצרים ולקבלם עד לדלת, בשנים האחרונות נבנו אלפי ומאות אלפי אתרי מסחר כדוגמת אמזון אשר תכליתה היא לעקוף את הביקור הפיזי לחנות ולמקסם את תהליך הגלובליזציה אשר נותן לנו כלקוחות פוטנציאלים אין סוף אפשרויות. באופן זה אם עד היום יכולנו לבחור מתוך מגוון מצומצם של מוצרים, אז היום אנו יכולים לבחור כמעט את כל מה שהעולם מציע פשוטו כמשמעו. החסם היחידי כיום הוא עלויות משלוח אשר יכולות להיות יקרות בשל המרחקים הרבים.

אתרי מסחר אלקטרוני לא פסחו גם על מתן שירותים, וכאשר אנו מציינים שירותים במובן הזה הענף הכי מצליח בתחום האינטרנט הוא ענף התיירות, בעבר על מנת להזמין בית מלון או כרטיס להופעה בחוץ לארץ, היינו צריכים להתקשר בעצמנו ולהתגבר על קשיי השפה המקומיים או לשלם כסף רב לסוכני נסיעות,אתרי התיירות באינטרנט חוסכים ללקוח את העמלה המשולמת לסוכן הנסיעות, ולא אחת עמלה מאוד יקרה אשר מספר סוכני נסיעות מקבלים על ביצוע העסקה.

כיצד ולמה האינטרנט חוסך תשאלו? ובכן כיום ישנם אתרי אינטרנט שנבנו על ידי סוכני המקור, שהם הסוכנים שיוצרים את החבילה או את המוצר התיירותי ללא תיווך, התוצאה היא עלות נמוכה מאוד בהזמנת המוצר התיירותי.

כיום החברות מקור אשר בנו אתרי תיירות להזמנת מוצרים תיירותיים בכלל ואתרי בתי מלון בפרט, נותנות אפשרויות לבעלי אתרים רגילים להשתמש במערכת שלהם על מנת לפרסם את המוצרים בשמם וליצור הזמנות, בצורה זו לא חייבים לבנות אתרים תיירותיים במאות אלפי שקלים אלא לקחת את המערכת שלהם ומה שנותר מלבד בניית אתר בסיסי הוא לקדם אותו על מנת לתת במה ותחרות מול שאר האתרים המציעים שירותים דומים.

בניית אתרים כבניית אתרי תיירות בשיטה זו יכולה להיות בעלות מאוד נמוכה יחסית כאשר רוב העבודה מסתכמת בגרפיקה, עיצוב שיווק וקידום, כל אלא יכולים להתבצע על ידי הלקוח שהוא בעל האתר. ללא עלות פיתוח אשר נחשבת לעלות יקרה מאוד.

כמובן שלא פוסחים על בניית אתרים השכרות רכבים בעולם או בארץ, בניית אתרים לסוכני נסיעות, או בניית אתרים לטיסות סדירות או שכר. העולם התיירותי גדוש באתרי אינטרנט ממוסחרים והתחרות בעולם ובארץ קשה מתמיד. אך תיאורטית תמיד ניתן להיכנס ולנסות את מזלנו כיזמים.

למידע נוסף אודות בניית אתרים תיירותיים ניתן ליצור עימנו קשר בכל עת.