בניית אתרים לחברות קוסמטיקה

חברות קוסמטיקה נעזרות רבות במדיה החזותית על מנת לשווק את המוצרים, אין כמו תמונות וסרטונים על מנת להמחיש את הצבעים ושילובי צבעים של המוצרים עצמם, כאן נכנס המדיה האינטרנטית, בניית אתרים לחברות קוסמטיקה היא דבר שגרתי מבחינה עסקית ושיווקית , אך מאוד אתגרית מבחינת הצבת יעדים, שכן אנו מסמנים את המטרה ככזו שתגרום ללקוח לרצות לקנות את המוצרים בעזרת התמונות החזותיות והשיווקיות.

במידה והאתר עצמו גם אמור לספק סליקה אוטומטית, כלומר גם אתר אשר ניתן לבצע הזמנות דרכו, אז יש לקחת בחשבון את רמת העיצוב והגימור של האתר אינטרנט. בניית אתר שככזה תפקידה לתת ללקוח חווית משתמש גבוהה מתחילת הנחיתה על הדף הראשון ועד סיום ההזמנה כולל האישור המעוצב אשר אמור להישלח בדואר האלקטרוני.

ברוב המקרים, אנו מתחילים מהאפיון ודרישות בית העסק, אך במקרים בודדים כגון אלו, אנו ממליצים בחום להתחיל מהעיצוב, שכן הכול מתחיל ונגמר בבניית העיצוב עצמו וכל השאר נגזר כתוצאה מכך.

במידה וחברות הקוסמטיקה עוסקות גם במכשור רפואי כגון השרות שיער מסוגים שונים, אנו ממליצים לתת אפיון ועיצוב בעל נפח רפואי ומזה משתמש שהאתר צריך להראות חזות אמינה ורפואית יותר מאשר קוסמטיקאית ומסחרית. יש לציין כי באופן פרטני לכל אתר ואתר אנו נעזרים בפסיכולוגים אשר תפקידם הוא לתת ייעוץ לגרפיקאים לפני הקמת הסקיצה הראשונית.

על מנת להתחרות בשאר החברות אשר אנו מתמודדים על אותה משבצת, יש כמובן להקים מערך קידום אתרים שלם, המתחיל באופטימיזציה של האתר המתאים לתקני דפדפנים וכלה בקידום ויראלי חברתי וקישורים מאתרים דומים מומחים.

מודולים מומלצים לאתרים מסוג זה הם כמובן חנות וקטלוג אשר ניתן לבצע הזמנה, דפי אודות ויצירת קשר, מידע חזותי ודפים תוכן אשר ניתן כמובן לבנות ולעדכן אותם בהתאם לצורך וחיבור לרשתות החברתיות. במידה וניתן, גם מומלץ להקים מערך פורומים אשר נותן תמיכה רפואית וקוסמטית ללקוחות קיימים ועתידיים. כמו כן תמיד מומלץ לשלוח מדי פעם דואר לרשימת תפוצה ולהזכיר שאתם קיימים, וכמובן לפרסם מבצעים ושינויים אשר נעשים באתר.

אנו נשמח לייעץ לכם בבניית האתר בתקווה שתהיו הדבר הבא בתחום הקוסמטיקה.