בניית אתרים למסעדות

בניית אתרים למסעדות מכסה על תחום מבין תחומים רבים אשר נותנים שירותים בעולם המוחשי והישן, שכן תמיד היו מסעדות ואת התפריט שלהן הן פרסמו בעיתונים וקופונים, העשירים מהם יכלו לפרסם ברדיו או בטלוויזיה, אך כיום כל בעל מסעדה או בית קפה יכול להראות את התפריט שלו ואת שירותיו על גבי המדיה החדשה, מדיה זו אשר בניית אתרים למסעדות נותנת מענה , איך זה התחיל? רוב המסעדות דואגות להעביר את האווירה אשר שוררת במסעדה או בית קפה, בעבר היה קשה מאוד להכניס תמונות ומדיות בשל בעיות במהירות אינטרנט. לאחר שהזמנים השתנו בנוגע למהירות האינטרנט, גם אתרי האינטרנט החלו להכניס יותר ויותר תמונות ומדיות. בנקודה זו אנו התחלנו לבנות אתרים למסעדות ובתי קפה ומנקודה זו אשר ניתן להראות את האווירה בשילוב צבעים ותמונות. ניתן גם להכניס את המלל הרגיל.

אתרי אינדקס מסעדות
ישנם מספר אתרים בארץ ובעולם אשר תפקידם לאגד את כל המסעדות בארץ במסד נתונים אחד, ובצורה זו אנו יכולים כלקוחות למצוא את המסעדה הטובה ביותר והמתאימה ביותר. אנו בחברת סייטנט בניית אתרים נותנים ומספקים שרות זה כאינדקס עסקים. ניתן לבנות אתר אינדקס מסעדות ובתי קפה אשר מראה את דף הבית של כל מסעדה ועסק אשר מציע שרותי מסעדנות ובתי קפה.

איזה מודולים נציע לכם?
בתחילה אינדקס עסקים למסעדות מתחלק גיאוגרפית ולכל מסעדה ומסעדה יש את התכונות שלה, אך אנו בבית התכנה מצאנו דרך לאגד את כל התכונות הללו למכנה משותף, בצורה כזו שיהיה קל מאוד לנהל את הנתונים. אנו מציעים דף אודות, דף מפת אתר, ולאחרונה גם מספר כלים לשיתוף חברתי באתרים החברתיים הידועים , שכן רוב העבודה בנושא זה היא בשל קידום האתר.

בניית אתרים לחברות העוסקות במסעדנות היא מתן דגש גבוה מאוד על העיצוב, שכן כפי שנאמר בתחילת המאמר, חשוב מאוד להגדיר ולהעביר את האווירה השוררת בבית העסק. וללא הצלחת היעד המרכזי הזה, בניית האתר לא תצליח כלל וכלל.

אנו גם מספקים שרותי ניהול למסעדנות באינטרנט, בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו האישיים של העסק, ניתן לבנות אתר הכולל הזמנות על פי תמחיר מוגדר מראש וכמובן משלוח על פי נתונים גיאוגרפיים. מערכת זו כוללת גם ניהול ההזמנות וסליקה אוטומטית וחצי אוטומטית אשר ניתן להתבצע על ידי לקוח קצה או העובדים בעסק.
אנו בבית התכנה של חברת סייטנט נשמח לייעץ לכם ולבנות את האתר לעסק שלך בנושא מסעדנות ובתי קפה. הכולל ניהול מלאי והזמנות של פריטים ומשלוחים ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו ואנו נשמח לעזור לך באפיון האתר, נשמח להקים ולבנות את האתר על מנת שנזכה לפרנסה טובה.