בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין נכנס לתחום הברור של בניית אתר לאחד המקצועות הכי מבוקשים ותחרותיים בארץ ובאינטרנט, מצד אחד כמובן שזה מקצוע תחרותי, לא מעט דובר על כך שיש הרבה עורכי דין ומעט מאוד משרות לעורכי דין, ומצד שני עורך דין חייב להתחרות על לקוחות בצורה אמינה ואצילית, לכן, עורכי דין אינן יכולים להסתובב ברחובות ולחלק פליירים, אלא חובה עליהם לפנות ללקוחות הפוטנציאלים בצורה הכי מעוררת כבוד מעמדה של אמינות ואיכות, על כך אנו נותנים את הדעת הם בפנייה למעצבי הבית והמעצבים החיצוניים ומתאמים איתם את האופן שבוא האתר עליו להיראות, וגם החלק התכנותי והממשק משתמש הינו חייב להיעשות באופן ברור ואמין, על נקודות אלא בניית האתר מתבססת.

אז איך עורך דין צריך לפרסם את עצמו? תחילה ללא כל קשר לעולם האינטרנט, על עורכי הדין צריכים לציין באיזה התמחות הם עובדים ולאיזה פלח הם פונים, דבר זה עשוי בעתיד לעזור הן בבניית האתר של עורך הדין וגם בבניית האפיון של האתר, כמובן וחשוב מזה, יכול להשפיע כמעט בוודאות על האופן שבו יקודם האתר במנועי חיפוש.

אז איזה מודולים עורכי דין יכולים להתבסס בבניית אתר, תחילה יצוין כי אתר באופן הבסיסי לעורכי דין הוא אתר תדמיתי אשר החזות היא הרוב אך לא הכול, לכן האפיון ברובו יתבסס על העיצוב של האתר וממשק המשתמש באופן כללי, לאחר מכן עוברים למודולים, המודולים של האתר לבנייה הם טפסי יצירת קשר ,דף אודות עורכי דין, מידע חדשותי – מודול חדשות נגללות וארכיון היסטורי אשר עשוי לעניין את הגולשים ,מודול קישורים אשר לכל עורך דין יש התמחות וכל בעל מקצוע כגון עורכי דין מעוניינים להראות את הקשרים שיש להם מבחינה מקצועית עם אתרים אמינים יותר ומוכרים יותר, לכן המודול הזה בהחלט יכול לעזור.

המודול הבא בבניית אתר לעורכי דין הוא המודול גלריות, באם אנו רוצים להראות את המשרדים של החברה, או תמונת של העובדים על מנת לייצר אמינות ושקיפות, ובכך לייצר גלריית תמונות לאתר. כמובן שהכול צריך להיעשות דינאמי עם מערכת ניהול כגון מערכת הניהול שיש לחברת סייטנט בעמ.

מודולים נוספים יכולים לעזור כגון פורומים לשאלות ותשובות , זהו נושא חשוב מאוד על מנת לייצר באזז קהילתי, ישנם בעלי מקצוע אשר התפרסמו בזכות עזרתם לזולת דרך שאלות ותשובות של לקוחות וגולשים באינטרנט, ובעקיפין לפעמים יש שאלות אשר גם העורך דין יכול ללמוד מהן ולתת תשובות ענייניות. ישנן מודולים נוספים העונים לדרישות אלו כגון בלוג מקצועי של בעל המקצועי, או חיבור לרשת הפייסבוק והטוויטר. ועוד דף חשוב מאוד אם יש וניתן, ממליצים ולקוחות מרוצים.

חברת סייטנט תשמח לתת ייעוץ נוסף לבניית אתרים לעורכי דין, אנו בונים אתרים לעורכי דין משנת 1999 ויש לנו ניסיון רב בכך.