בניית אתרים לפיצריות

הכתבה הזו לא נועדה לתת לכם תיאבון בלתי מתפשר לפיצות ולא נאלץ אתכם להזמין פיצות בסוף המאמר, אך בשנים האחרונות אנו עדים למגמה מאוד חזקה אשר פיצריות ומסעדות מקימים לעצמם אתרים ומפתחים לעצמם מערכות ניהול והזמנות על בסיס האינטרנט. חברת סייטנט בניית אתרים בונה אתרים לפיצריות , ולא רק במובן התדמיתי של העסק, אלא אנו נותנים גם שירות לניהול הזמנות שכן בפיצריות ועסקים הדומים לפיצריות ישנה מגמה של אוטומטיזציה של ההזמנות, קרי להעיר את הכול למדיה האינטרנטית, בין אם זה הזמנות בטלפון ומעקב אחרי הזמנות, וכלה מאתר התדמיתי של הפיצרייה. בניית אתרים לפיצרייה כרעיון יש לשים את הדגש על כך שמדובר באתר תדמיתי לכל דבר בראש ובראשונה, ומעבר לכל בבניית אתר לפיצריות אנו חושבים תחילה על האווירה שיש לתת על מנת לגרום ללקוחות ולגולשים להזמין.

אז מה למעשה ניתן לבנות? במידה ואתם רשת של פיצריות הממוקמים גיאוגרפית במקומות שונים בארץ, על האתר להיות מחולק מבחינה לוגית באותו אופן, מאחר וכדאי להראות ללקוחות את כל הסניפים שיש לרשת הזו, טרנד חזק אשר נכנס לאתרי מסעדות ופיצריות הוא פרסות מתכונים שונים של פיצות ככתבה לכל דבר באחד מדפי כתבות והתוכן של האתר.

מה צריך לבנות באתר? הבסיס והחזות הראשונית של האתר צריך להיראות כאתר תדמיתי, דגש גל עיצוב וגרפיקה, קצת פלאש ואלמנטים זזים, תפריט נוח לניווט ולא להרבות בהרבה מידע בתכנים הראשיים, כמובן שניתן להכניס מודול של יצירת דפי תוכן באופן דינאמי אשר יתעדכנו על ידי המשתמש.

דפי אודות העסק ודפי יצירת קשר לסניפים השונים הינו דבר חיוני וחשוב. מפת אתר על מנת להכיר את האתר מבחינה ניווט וכמובן מפת אתר בפורמט XML על מנת לקדם קידום אורגני מבחינה בסיסית צריך להיות גם כלי קידום אשר יהיה ניתן לשלוט על הנתונים והמידע קידומי לכל דף ודף באתר. פיצריות אשר רוצות בנוסף בניית אתרים למערכת ניהול של הזמנות יכולות להתייעץ עימנו על מנת לקבל אפיון מסודר של הזמנות לפיצריות. דבר נוסף חשוב הוא יצירת בסיסי נתונים שאוסף מידע על הלקוחות והגולשים אשר רוצים לקבל מדי פעם מידע אודות מבצעים והודעות שונות, קרי ניוזלטר. המכונה כרשימת תפוצה.

בנוסף לכך אנו ממליצים להכניס תכנים לדפי המידע הדינאמיים אשר מייחדים את העסק עצמו ולא להעתיק מעסקים אחרים, כגון ההיסטוריה הייחודית של העסק, ודבר זה חשוב עד מאוד כאשר מדובר בפיצריות. מה מייחד אתכם ולמה כדאי לנו להזמין פיצה אצלכם.

חברת סייטנט תשמח לתת ייעוץ לכל פיצרייה אשר תחפוץ לבנות אתר ונשמח לבנות אפיון ראשוני אשר יהיה הבסיס לאתר אינטרנט של הפיצרייה שלכם.