בניית אתרים לרואי חשבון

ראיית חשבון היא תחום חדש יחסית בבניית אתרים מאחר ולא היה ניתן לרואה חשבון ועורך דין לבנות לעצמו אתר אינטרנט, חוק זה היה קיים עד לא מזמן, ובשנים האחרונות, רואי חשבון ומשרדי רואי חשבון נכנסו לעולם האינטרנט והפרסום באינטרנט והחליטו להקים לעצמם אתר אינטרנט אשר יפרסם את עיסוקים על מנת להשיג יותר לקוחות ולשווק את עצמם.

בישראל יש אלפי רואי חשבון ועשרות משרדים גדולים של רואי חשבון, מדי שנה מסיימים את לימודיהם אלפי רואי חשבון כמובן לאחר שהם סיימו את המבחנים החיצוניים והמפרכים ולאחר מכן מעט מאוד רואי חשבון מתחילים מצליחים להתברג מאחד המשרדים הקיימים ולחילופין אפילו פחות מצליחים להקים לעצמם משרד עם לקוחות משלהם.

אם אתה רואה חשבון אשר רוצה להשיג לקוחות משלך, אנו מציעים בחום להקים ולבנות אתר אינטרנט תדמיתי אשר יפרסם את עיסוקך ויראה לעולם הגדול את פועלך וההתמחות שאיתה אתה נכנס לשוק. אנו מציעים לאלו מביניכם המתחילים את דרכיכם, לשלב בבניית האתר גם את כל הנושא של שיווק עצמי ומיתוג, שכן אתם כרואי חשבון מתחילים עסק כמו כל עסק התלוי בראש ובראשונה בצורה שבה אתם משווקים את עצמכם.

נשאלת השאלה איזה אתר רואה חשבון או רואת חשבון צריכים לעצמם, מבחינת מיתוג כמובן שצריכים לחשוב על מה מייחד אותנו כרואי חשבון ולמה הלקוחות צריכים לבוא דווקא אליי. שכן יש להתייחס אל שוק זה כשוק מאוד תחרותי. מסיבה זו בלבד יש להקים אתר תדמיתי עם דגש רב מאוד על העיצוב והגרפיקה ופחות על הפונקציונאליות, הרוב זה עיצוב, ומידע, ומעבר לכל, הצורה שבה אנו מחליטים להעביר ולהראות את המידע.

אתר תדמיתי צריך להראות ולהקנות רושם ראשוני טוב מאוד בתחילה דהיינו בדף הראשי, ובדפים המשניים להצניע את העיצוב ולהראות יותר מידע טקסטואלי, מה מייחד אותנו מי אנחנו ופועלנו, דפים אלו נקראים דפי מידע או דפי תוכן דינאמיים ותפקידם להראות מידע טקסטואלי עשיר.

ניתן לשלב במודול זה גם מודולים נוספים כגון יצירת קשר, כלי ניהול לקידום האתר ודפי האתר, מפת אתר, מודול גלריות במידה ויש לרואה חשבון משרד מוכן ויפה, מודול אירועים זה גם דבר חשוב במיוחד לקראת סוף שנה לקראת עונת כתיבת הדוחות. מודול קישורים אשר ניתן לקשר למוסדות ממשלתיים שונים כגון משרד האוצר או מס הכנסה.

לסיכום אנו בחברת סייטנט נשמח להקים אתר עבורך רואה חשבון או רואת חשבון , נוכל לייעץ לך כרואה חשבון בהקמת האתר ובבנייתו מראשית הבנייה והאפיון ועד לכניסה לשוק ולפריצה במנועי החיפוש.