בניית אתרים לרופאים ומוסדות רפואה

נושא הרפואה בארץ מתקדם וככל שהטכנולוגיות מתקדמות גם נושא הרפואה צובר תאוצה בנושא בניית אתרים לכל מי שעוסק ברפואה, בין אם אחיות, רופאים, רוקחים ושרותי סיעוד למגזר החלש ולקשישים. כיום לרוב הרופאים הפרטיים יש אתרים מושקעים להם ולקליניקה שלהם, בין אם זה אתר תדמיתי על מנת להסביר על ההתמחות של הרופא , מאחר וכיום לכל רופא יש התמחויות ותתי התמחויות כן יש להתייחס אל כך בכובד ראש בבניית האתר ובמיוחד בקידומו, שכן אין טעם לפרסם רופא בתל אביב, או רופאה ברחובות, אלא לתת את הדגש המקסימאלי על ההתמחויות של הרופאים הרוצים לבנו לעצמם אתר אינטרנט אשר יחשוף את פועלם וידיעתם לגולשים ולמתעניינים.

רוב הרופאים כיום מתחילים את דרכם בבית חולים ובמה שקרוי שרותי קהילה שונים כגון עבודה בבתי חולים ובקופות חולים שונים ברחבי הארץ, בזמנם הפנוי הם יכולים לפנות לרפואה הפרטית ולתת שירות נוסף תמורת כסף, מן הסתם רופאים אלו צוברים את השם והידע מן העבודה הקהילתית ויש כאלו שאפילו שילבו בין 2 המשרות הללו. אך מה אם אתה רו את רופא או רופאה אשר רוצים להגיע לפלח ללא צבירת שם בבתי חולים דבר אשר יכול לקחת עשרות שנים ולפעמים לעולם לא יגיעו לכך.? על כן בניית אתרי אינטרנט לרופאים ומקצועות העוסקים בתחום הרפואה הוא הפתרון הנדרש , אתר אשר יכול להכיל בתוכו את כל מה שאתר תדמיתי מכיל ובנוסף ניתן לשלב גם פורומים מקצועיים ובו אפשרות לגולשים להציג שאלות בפני הרופאים. דבר שכזה יכול להגביר את המודעות לרופאים בצורה חסרת גבולות. או לחילופין בלוגים.

דפים נוספים חשובים אשר יעזרו לעוסקים בתחום הרפואה הם דפי אודות הרופא או אודות הרופא, פועלה ותחום פעילותה, דף יצירת קשר לשם יצירת קשר עם הרופא או הרופאה, אפשרות להכניס דפי תוכן בצורה דינאמית ולא לחסוך בעיצוב המתאים לאתר אשר אמור להראות אמינות ומקצועיות מעבר לכל.

חברת סייטנט בניית אתרים גם בונה אתרים לקליניקות ולארגונים יותר גדולים בתחום הרפואה ברמת ניהול ותכנון הארגון, יצירת תורים, טיפול בתורים, היסטוריה של לקוחות וכדומה, הכול כמובן ברשת האינטרנט בקדמת הטכנולוגיה וברמת אבטחה גבוהה מאוד. עם זאת גם מוסדות רפואה ומוסדות הקרובים לתחום הרפואה יכולים מבחינה שיווקית ללא בעיה להכניס מודולים שונים ומגוונים כגון פורומים,בלוגים,דפי תוכן, וכמובן כלים שיווקיים וכלי קידום אתר על מנת לקדם את האתר במנועי החיפוש בצורה אורגנית.

חברת סייטנט בניית אתרים תשמח לתת ייעוץ לכל רופא או רופאה אשר ירצו לבנות לעצמם אתר. או מוסד רפואה אשר ירצה לבנות אתר אינטרנט ומערכת ניהול על מנת לנהל את הארגון בצורה יותר יעילה וחסכנית.