בניית אתרים לשוק ההון

בניית אתרים לשוק ההון זה לא דבר שבשגרה, מצריך הרבה מאוד מידע ורקע פיננסי מצד אחד ומצד שני רמת תכנות גבוה, שכן אין לטעות בכספים ובשקיפותם. הרבה מאוד חברות ביטוח ובתי השקעות יצרו לעצמם אתרים ומערכות אשר תפקידן שקיפות מרבית של השקעתם ובאפיקי ההשקעה הרבים אשר מוצעים בין אם באפיקים שקליים , על בסיס מט"ח או על בסיס מנייתי ואג"ח הנתונים הללו רובם משתנים באופן יומי, יש נתונים אשר משתנים על בסיס שעתי ויש כאלה שבתקופות מסוימות.

מבחינת חברת סייטנט בניית אתרים אשר חלק מהמתכנתים הם בוגרי כלכלה ומנהל עסקים, בניית אתרים לשוק ההון אינו דבר רגיל, יש לתת את הדעת על בדיקות חוזרות ונשנות על המידע שמגיע מספקים כאלה ואחרים, בין אם ספקי שירות שמביאים מידע שוטף בנושא המניות או מידע היסטורי, לשם כך אנו משקפים את היכולות התכנותיות שלנו עם הלקוחות ומציעים בניית אתר ומערכת בשיטת AGILE אשר מעבירה ללקוח באופן שוטף את ההתקדמות והתהליכים בבניית המערכת והאתר, שיטה נוספת אשר חוסכת טעויות ממשק היא שימוש נרחב ב OOP אשר מסמל שימוש בתכנות מונחה עצמים, חיסכון בזמן והמערכת גורמת לאתר להיראות יותר חזקה מבחינת ביצועים ופחות מועדת לבאגים.

בניית אתר פיננסי מציג לרוב טבלאות, שם המשחק במקרה זה הוא יצירת טבלאות ידידותיות למשתמש , הידידותיות חשובה על מנת שנהפוך את הטבלה הפשוטה והמשעממת וזו לדבר מאוד מעניין אשר הלקוח יסיק את מירב ההסקות במינימום זמן. טבלאות אשר תפקידן להראות אחוזי שינוי של ההשקעה מתאריך מסוים, תשואות היסטוריות, מידע ותשקיפים פיננסיים. מבחינת קרנות השתלמות הטבלאות והמידע קצת יותר מורכב מאחר וכל קרן מחזיקה בתוכה מידע נוסף אשר מהווה את התמהיל.

מידע נוסף בבניית האתר לרוב מתרחבת היריעה סביב תשואות עתידיות ותנועות עתידיות על פי שינויי משתנים, מה קורה למשל אם הדולר משתנה או הנגיד החליט להעלות את הריבית בחצי אחוז, כמובן שאז אנחנו עדים לשינויים מהותיים בתשואה לטובה או לרעה.

בנוסף לכלים הפיננסיים, יש ליצור ולבנות אתר תדמיתי לכל דבר המורכב מדפי קשר, אודות החברה , דפי מידע נוספים אשר ניתן להכניס שם מידע של חברות שונות הנסחרות בבורסה וכדומה. מפת אתר וכמובן כלי קידום שונים, בסופו של יום מבחינת מנועי החיפוש אתר פיננסי הוא אתר לכל דבר וכך יש להתנהג כאשר בונים אותו מבחינה תדמיתית.

אנו נשמח לייעץ לכם בנושא בניית אתרים לתחום הפיננסי, ובניית אתרים לחברות ובתי השקעות.