בניית אתרים - החזות היוקרתית

מלבד השם המפחיד בשל העלות הכספית, בחברת סייטנט אנו נתמקד יותר בנקודות אשר מאפיינות אתר יוקרתי הן מבחינת הלקוח והן מבחינת העסק לטווח הארוך.

אתר יוקרתי בראש ובראשונה הוא אתר אשר עושה רושם טוב בעיני המתבוננים. וזה למעשה הנקודה הכי חשובה כלפי חוץ, כמובן שיש דגשים יותר טכנולוגיים אשר הלקוח הבודד איננו יכול לראות. וכאשר הפן הטכנולוגי והויזואלי ברמה גבוהה אנו נוכל לקבוע שהאתר הוא אכן "יוקרתי". אז איך אנו נוכל ליצור ולמתג אתר שככזה?. חברת סייטנט מנתה עבורכם מספר נקודות חשובות אשר ייתן לכם כלים ליצור או לדרוש אתר שככזה.


1. העיצוב קובע – נוכל לתכנת את המודול הכי טוב שקיים עלי אדמות, מבלי שיש גרפיקה ועיצוב יפה, הלקוחות שלנו לא יתרשמו כלל וכלל, לכן יש לפנות אל חברת בניית האתרים ולבקש דגש רב על העיצוב , גם אם העיצוב נקי ומבלי הרבה אלמנטים, עלינו לדעת שגם בפורמט זה ניתן להשיג תוצאות מעולות. על מנת לעשות כן, ניתן לבקש קשר אישי מול הגרפיקאים אשר מייצרים את העיצוב על מנת שיפגעו ברצונות שלנו כבעלי אתרים.

2. קידום האתר כחלק מבניית האתר – אתר מקודם טוב זה אתר שהבנייה שלו נכונה מבחינת היררכיות ומבנה התגיות בקוד ה HTML, לכן עלינו לשים לב ולבקש שחברת בניית האתרים יתנו דגש על התגיות כותרת לכל דף וקישורים נאותים מדף לדף (קישורים פנימיים)


3. מהירות הגלישה – מהירות הגלישה תלויה בהרבה מאוד משתנים, ביניהם חברת האחסון עליה אנו מאחסנים את האתר, המיקום הפיזי (עדיף ישראל מאשר ארהב לגולשים הישראליים) וכמובן הטכנולוגיה עצמה. מהירות איטית תלאה על הלקוחות ויש חשש לא קטן שלקוח יתייאש מהאיטיות ויצא מהאתר מרוב תסכול.


4. טכנולוגיה – ישנם הרבה מאוד שפות תכנות ופרסמנו בעבר מאמר מפורט בנושא זה הניתן למצוא אותו כאן. בקצרה נוכל להמליץ על כך שבאתר לטווח ארוך מומלץ לעבוד על SQL ועל שפות תכנות מתקדמות כגון ASP.NET


5. אופטימיזציה של המודולים – ישנם מספר מודולים אשר חייבים להיות נוכחים באתר יוקרתי, והם: מפת אתר,יצירת קשר לכל בעל תפקיד,יצירת קשר כללית כולל מפה אינטראקטיבית,אודות,דף ראשי אשר חלק מהמידע משתנה מעת לעת.
לסיכום, על מנת לייצור אתר יוקרתי יש להתייחס לדגשים הללו ולדגשים נוספים אשר ייחודיים לכל חברה וחברה לבניית אתרים. יש להוסיף גרפיקה ועיצוב ייחודי התופס את העין בשילוב בניית תכנים קידום האתר וטכנולוגיה מתאימה. דגשים אלו יעזרו לכם ליצור אתר יפה נקי ותופס את העין.