בניית חנות וירטואלית

אז ברצונך לפתוח חנות אלקטרונית, אך אינך בטוח היכן להתחיל. בניית אתר אינטרנט של מסחר אלקטרוני יכול להיות מסתורי ומתסכל אם אין לך ניסיון לביצוע תהליך זה. ובכן, למזלכם הוא לא כמו מסובך כפי שזה נשמע. פשוט בצע את השלבים הבאים, והחנות שלך תהיה פעילה וקיימת הרבה יותר מהר ממה שחשבתה.

בצע מחקר על סוג המוצרים שאתה מעוניין למכור. כנס ל Google ובצע חיפוש בסיסי כדי לקבל מושג לגבי כמה אתרים מוכרים את סוג המוצרים שאתה מבקש למכור. כמו כן, בצע באמצעות כלי חיפוש ההדמיה של גוגל את מילות המפתח הקשורות למוצרים שלך. חנויות רבות מדי וייתכן שתרצה לקדם את המוצר שלך בעזרת חברת קידום אתרים או בקידום גוגל ממומן. אם מצאתה מעט חנויות, רצוי שתיתן לאתר שלך כמה חודשים באינטרנט לפני שתחליט אם יש צורך בפעילות קידום כלשהיא.

קבע כיצד תתבצע פעילות משלוח המוצרים שלך. אם אתה עומד להשתמש בחברת משלוחים, יש לערוך סקר שבו תמצא את החברות שהתנהלותן ועלותן תהינה הטובות ביותר עבורך ועבור צרכיך. אם בכוונתך לאחסן מוצרים בעצמך, תערוך מחקר של הסיטונאים שמציעים מחירים ברמה הטובה ביותר של המוצרים שאתה מעוניין למכור. לאחר מכן, יש למצוא מקום בביתך או לשכור מתקן אחסון הסמוך כדי לשמור על המוצרים שלך.

בחר את שם הדומייך שלך. ברצונך לבחור שם קצר, שקל לזכור, ושמתאר בצורה הטובה ביותר את מה שאתה מנסה למכור. לאחר שתחליט על שם, יהיה עליך לרשום אותו ברשם הדומיינים. יש המון חברות שבו באפשרותך לרשום שם דומיין, יש לזכור שאם החנות תצליח והכל יתנהל כשורה מדובר על שם שילווה אותך הרבה מאד זמן.

יש להחליט על אירוח אתר החברה – רצוי לבחור במסלול המשלב אירוח עם בניית אתר אינטרנט. ברצונך לבחור חברה המתמחה באתרי מסחר אלקטרוני ובאכסון אשר כבר מגיע עם עגלת קניות משולבת ומאובטחת.

כדאי להשתמש בבונה האתר כדי ליצור הדפים עבור אתר האינטרנט שלך. קחו את הזמן ללמוד מעט HTML כדי שיהיה באפשרותך להוסיף שינויים יצירתיים לאתר האינטרנט שלך לאחר שהוא כבר יעלה לאוויר. HTML.net אתר טוב כדי ללמוד את יסודות HTML.

פתח חשבון Paypal והוסף אותו לאתר האינטרנט שלך, גם אם לאתר האינטרנט שלך יש עגלת קניות. Paypal הוא השירות הגדול ביותר של סליקה וסלי קניות מקוונים והקל ביותר לשימוש. בקר באתר האינטרנט של Paypal ב Paypal.com ובצע את ההוראות שלב אחר שלב.

הגענו לשלב האחרון, החשוב והקשה מכולם : לשווק את אתר האינטרנט שלך. לכתוב מאמרים ולפרסם אותם. פנה לאתרי אינטרנט דומים והצע החלפת קישורים. השתמש במילות מפתח החשובות שנמצאו עבור המוצרים שלך כדי לתאר את המוצרים שלך, ולהשתמש בהם באתר האינטרנט שלך.