כתיבת תכנים באתר

כחלק מפעולות קידום האתר ויש וייאמרו כחלק משיטת תפקוד אתר רגילה, אנו נדרשים ליצור תכנים באתר שלנו על מנת שאנשים יראו אותו ועל מנת שמנועי חיפוש יכירו באתר כאתר ידידותי, ובכן למה ידידותי, מן הסתם כבר כולם הבינו שמנועי החיפוש בעולם אוהבים תכנים אבל לא סתם תכנים, אוהבים תכנים ייחודיים שמה האויב מספר אחד של מנועי החיפוש כיום הוא תכנים שמשתכפלים. ישנן לפי שיטות שכפול , חלקן לא מכוונות וחלקן נועדו על מנת ליצור מידע זבל. אבל מנועי החיפוש לא מבדילים בין המקרים וכאשר יש אתר אשר מוכר שכאתר שמשכפל מידע דהיינו ספאם. הוא מקבל עונש במקרה הרע ופשוט לא מצליח להתקדם בתוצאות החיפוש במקרה הקל.

אז מה עושים כאשר אנו נדרשים בסיום בניית אתרים לעשות לגבי הוספת תכנים לאתר שלנו? יש הרבה מאוד פעולות אך לדעת רוב יש לרשום מידע ייחודי, מידע אשר בשום סיכוי לא נמצא באתרים אחרים, שכן מה שאנחנו רושמים בעצמנו לאורך שנים לא יכול להיות אחד לאחד מול אתרים אחרים. זו השיטה שמנועי החיפוש דבקים בה היום. ולמען האמת זו שיטה נכונה מבחינת הגולשים שכן אנו רוצים להגיע לאתרים עם תכנים שונים ולא לאתרים משוכפלים, כי אז תוצאות החיפוש במנועי החיפוש לא יהיו רלוונטיים מבחינת הגולשים.

כתיבת תכנים ייחודית לענף בו האתר עובד היא השיטה הכי טובה, כתיבת מאמרים שהיא כתיבת מאמרי מידע הנועדת לשרת את המידע שיש באתר ואת הגולשים הקוראים במידע זה היא למעשה דבר אמיתי שמנועי חיפוש מחפשים. אתרים עם מידע רב יהיו יותר רלוונטיים עם אתרים שיש בהם פחות מידע. ואתרים שיש בהם יותר מידע ייחודי הניתן למצוא אותו רק באתר ספציפי יהיה הרבה יותר אקטואלי ורלוונטי עבור אתרים בהם התוכן משוכפל.

חברות רבות הבינו את ההיגיון שבכתיבת תכנים ולכם התחילו להעסיק כותבי תכנים במשרה מלאה על מנת שהאתר תמיד יהיה מקודם ותמיד יהיה מקור מידע עבור הגולשים. לא תמיד אנו מבינים את המשמעות של דבר זה, כי בסיום בניית האתר, מדהים ככל שיהיה, הוא בסופו של דבר רק בליל של פונקציה וגרפיקה. הדבר האמיתי מגיע בעזרת הגולשים והתכנים שמציפים את האתר להיות אתר גדוש במידע ותכנים טובים.

אז כאשר אתם רוצים לבנות אתר ופעול להצלחתו, נא לא לשכוח כיצד מתכננים להעמיס את האתר במידע טוב, מידע איכותי ורלוונטי עבוד הגולשים וייחודי מספיק על מנת שהגולשים ירצו להיכנס ולחזור, כשזה יקרה, הקידום במנועי החיפוש ייעשה מעצמו באופן אורגני.