תחזוקת אתרים

החל מאפיון האתר ועד סוף בנייתו אנו כחברת בניית אתרים מבצעים את שלל התהליכים אשר בסופו יוצרים מוצר מוגמר לאחר אפיון מדוקדק עם הלקוח, הסכמה מלאה לגבי העיצוב וממשק המשתמש, וכמובן הזנת התכנים והשמת כלי קידום האתר ובדיקת תאימות הדפים מול הדפדפנים על פי התקנים המחמירים בעולם האינטרנט.


רבות דובר על בניית סוגי אתרים שונים החל מהאופן שבוא בוחרים את הטכנולוגיה ועד לאופן שבוא אנו צריכים לבחור חברה אשר תסכים לתחזק את האתר באופן שוטף וקבוע. אנו בנוסף לפיתוח גם מתחזקים אתרים, מתחזקים אתרי אינטרנט ופועלים תחזוקת אתרים קיימים ומוגמרים, אופן התחזוקה מתבטא בפתרון בעיות קיימות, בין אם לתחזק אתרים מבחינה גראפית או לפתור בעיות לוגיות ותכנותיות. תחזוקת אתרים נועדה על מנת למנוע תקלות עתידיות, ובמקרים מסוימים לקחת את האתר הקיים ולשדרג אותו לרמה הנדרשת בין אם להקים מודול חדש או לשפר מודול קיים. תחזוקה ושדרוג נועדו גם לשפר את כלי הקידום במנועי החיפוש על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר בתוצאות האורגניות.

תחזוקת אתרים בשלל שפות הנתמכות על ידי מייקרוסופט, ASP קלאסי, או דוט-נט ,בדיקה ושינויים מבניים במסדי נתונים.

כיצד אנו עושים זאת?

לאחר שהלקוח מתקשר איתנו בבקשה לבצע שינויים באתר אנו מבקשים מספר נקודות עניין הנוגעות לטכנולוגיה על מנת להביא ולהבין את הסיבה לשדרוג האתר או התחזוקה השוטפת שבגינה הלקו נדרש ורוצה לבצע את השינוי. אנו בודקים את הקוד ואת מסדי הנתונים ומוציאים הצעת מחיר מפורטת , אנו פועלים על פי 2 נישות לתמחור, תמחור תחזוקת אתרים על פי פרויקט התחום בזמן  (fixed price) או לחילופין , תמחור לפי שעה.

חברת סייטנט פועלת בשיטת AGILE SCRUMM אשר בתמציתה אנו עובדים בשיטה שנותנת ללקוחות שלנו דיווח שוטף אודות השינויים שנעשים באתר.

חברת סייטנט מתחזקת אתרים קטנים כגדולים על פי עלות חודשית כאשר סוג העבודה השוטפת כבר ידוע מראש. אנו נשמח לתחזק את האתר שלך על מנת שתרגיש בטוח שהמערכת שהיא הנכס החשוב ביותר נמצאת בידיים טובות ואחראיות.